购买 SIT8208AC-81-28S-33.600000Y | SIT8208AC-81-28S-33.600000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-81-28S-33.600000Y
SIT8208AC-81-28S-33.600000Y
SIT8208AC-81-28S-33.600000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-81-28S-33.600000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-81-28S-33.600000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-81-28S-33.600000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-81-28S-33.600000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-81-28S-33.600000Y?
1812SC822KAT3A 1812SC822KAT3A AVX Corporation, CAP CER 8200PF 1.5KV X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
D122M20Z5UH6UJ5R D122M20Z5UH6UJ5R Vishay BC Components, CAP CER 1200PF 100V Z5U RADIAL, Radial, Disc, * 查看
AT45D161-TI AT45D161-TI Microchip Technology, IC FLASH 16MBIT 15MHZ 28TSOP, 28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width), * 查看
CPF0402B20KE1 CPF0402B20KE1 TE Connectivity Passive Product, RES SMD 20K OHM 0.1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
178-009-613R451 178-009-613R451 NorComp Inc., CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR, -, * 查看
8D513Z98SN-LC 8D513Z98SN-LC Souriau, CONN PLUG HSG FMALE 10POS INLINE, -, * 查看
ESC20DREI-S13 ESC20DREI-S13 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100, -, * 查看
HBC22HEYS HBC22HEYS Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.100, -, * 查看
U7Y0145 U7Y0145 TDK-Lambda Americas Inc., AC/DC CONVERTER 48V 400W, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-81-28S-33.600000Y
D# SIT8208AC-81-28S-33.600000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.6MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-81-28S-33.600000Y)
SIT8208AC-81-28S-33.600000Y
D# 1473-SIT8208AC-81-28S-33.600000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.6000MHZ LVCMOS LV