购买 SIT8208AC-81-28E-77.760000Y | SIT8208AC-81-28E-77.760000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-81-28E-77.760000Y
SIT8208AC-81-28E-77.760000Y
SIT8208AC-81-28E-77.760000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.8V, 7
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-81-28E-77.760000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-81-28E-77.760000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-81-28E-77.760000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-81-28E-77.760000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-81-28E-77.760000Y?
0603Y2000560GCT 0603Y2000560GCT Knowles Syfer, CAP CER 56PF 200V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
C0805C682JAGAC7800 C0805C682JAGAC7800 KEMET, CAP CER 6800PF 250V C0G 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
UVR2A220MED1TD UVR2A220MED1TD Nichicon, CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL, Radial, Can, * 查看
hotTL064CN TL064CN Texas Instruments, IC OPAMP JFET 1MHZ 14DIP, 14-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
RNC55J1150BSBSL RNC55J1150BSBSL Vishay Dale, RES 115 OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RNC55H1041DSBSL RNC55H1041DSBSL Vishay Dale, RES 1.04K OHM 1/8W .5% AXIAL, Axial, * 查看
RS00512K50FS73 RS00512K50FS73 Vishay Dale, RES 12.5K OHM 5W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看