购买 SIT8208AC-81-28E-3.570000Y | SIT8208AC-81-28E-3.570000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-81-28E-3.570000Y
SIT8208AC-81-28E-3.570000Y
SIT8208AC-81-28E-3.570000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-81-28E-3.570000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-81-28E-3.570000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-81-28E-3.570000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-81-28E-3.570000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-81-28E-3.570000Y?
ABM8AIG-18.432MHZ-12-2-T3 ABM8AIG-18.432MHZ-12-2-T3 Abracon LLC, CRYSTAL 18.432MHZ 12PF SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
TH3D476K010E0600 TH3D476K010E0600 Vishay Sprague, CAP TANT 47UF 10V 10% 2917, 2917 (7343 Metric), * 查看
GQM1555C2D9R3CB01D GQM1555C2D9R3CB01D Murata, CAP CER 9.3PF 200V NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
1655L037 1655L037 Broadcom Limited, 10G DWDM TOSA 40KM LC RECEPTACLE, -, * 查看
770703000 770703000 C&K, SWITCH STANDOFF J10 1/8 NYLN, -, * 查看
RNR55K1333FPB14 RNR55K1333FPB14 Vishay Dale, RES 133K OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RT0805CRE074K7L RT0805CRE074K7L Yageo, RES SMD 4.7K OHM 0.25% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
MLG0402P18NJT000 MLG0402P18NJT000 TDK Corporation, FIXED IND 18NH 140MA 2.8 OHM SMD, 01005 (0402 Metric), * 查看
10120124-V0E-50DLF 10120124-V0E-50DLF Amphenol FCI, 3P 8C 2W VERT XCHD RIGHT WK, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-81-28E-3.570000Y
D# SIT8208AC-81-28E-3.570000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-81-28E-3.570000Y)
SIT8208AC-81-28E-3.570000Y
D# 1473-SIT8208AC-81-28E-3.570000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ LVCM LVTTL