购买 SIT8208AC-81-28E-19.440000X | SIT8208AC-81-28E-19.440000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-81-28E-19.440000X
SIT8208AC-81-28E-19.440000X
SIT8208AC-81-28E-19.440000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.8V, 1
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-81-28E-19.440000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-81-28E-19.440000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-81-28E-19.440000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-81-28E-19.440000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-81-28E-19.440000X?
SIT1602BIR8-XXS SIT1602BIR8-XXS SiTime, OSC PROG LVCMOS 2.25V-3.63V STBY, 4-SMD, No Lead, * 查看
hot60EPU06 60EPU06 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE GEN PURP 600V 60A TO247AC, TO-247-2, * 查看
PQ033EF01SZH PQ033EF01SZH Sharp Microelectronics, IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220-4, TO-220-4, * 查看
SDW02F1C-G2/H1-BA SDW02F1C-G2/H1-BA Seoul Semiconductor Inc., LED COOL WHITE 5600K 350MA SMD, -, * 查看
219-2-3191-06 219-2-3191-06 Sensata Technologies/Airpax, CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER, -, * 查看
hotSCA3000-E05 SCA3000-E05 Murata, ACCELEROMETER 18G SPI 18SMD, 18-SMD, No Lead, * 查看
CRCW08053K16DHEAP CRCW08053K16DHEAP Vishay Dale, RES SMD 3.16K OHM 0.5% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
AFD58-14-5PY-6117-LC AFD58-14-5PY-6117-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 5POS PNL MT, -, * 查看
PT6685D PT6685D Texas Instruments, REGULATOR 15V 5A VADJ HORZ, 14-SIP Module, * 查看
VE-B2H-CW VE-B2H-CW Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W, Full Brick, * 查看
X9317TV8IZ-2.7T1 X9317TV8IZ-2.7T1 Renesas Electronics America, IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP, 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-81-28E-19.440000X
D# SIT8208AC-81-28E-19.440000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 19.44MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-81-28E-19.440000X)
SIT8208AC-81-28E-19.440000X
D# 1473-SIT8208AC-81-28E-19.440000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 19.4400MHZ LVCMOS LV