购买 SIT8208AC-81-25S-18.432000T | SIT8208AC-81-25S-18.432000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-81-25S-18.432000T
SIT8208AC-81-25S-18.432000T
SIT8208AC-81-25S-18.432000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.5V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-81-25S-18.432000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-81-25S-18.432000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-81-25S-18.432000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-81-25S-18.432000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-81-25S-18.432000T?
SIT8208AI-8F-28S-48.000000T SIT8208AI-8F-28S-48.000000T SiTime, -40 TO 85C, 7050, 10PPM, 2.8V, 4, -, * 查看
SIT1602BI-73-33S-37.500000E SIT1602BI-73-33S-37.500000E SiTime, -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 3.3V, 3, -, * 查看
RB141C1021-137/ACC-F01-1 RB141C1021-137/ACC-F01-1 E-Switch, SWITCH ROCKER SPST 15A 125V, -, * 查看
RLR07C34R8FPBSL RLR07C34R8FPBSL Vishay Dale, RES 34.8 OHM 1% 1/4W AXIAL, Axial, * 查看
AF0805FR-0741K2L AF0805FR-0741K2L Yageo, RES SMD 41.2K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
AXK5F16547YG AXK5F16547YG Panasonic Electric Works, CONN SCKT BRD/BRD .5MM 16POS SMD, -, * 查看
ISL6729IUZ-T ISL6729IUZ-T Renesas Electronics America, IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8MSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-81-25S-18.432000T
D# SIT8208AC-81-25S-18.432000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 18.432MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-81-25S-18.432000T)
SIT8208AC-81-25S-18.432000T
D# 1473-SIT8208AC-81-25S-18.432000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 18.4320MHZ LVCMOS LV