购买 SIT8208AC-81-25E-66.660000T | SIT8208AC-81-25E-66.660000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-81-25E-66.660000T
SIT8208AC-81-25E-66.660000T
SIT8208AC-81-25E-66.660000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.5V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-81-25E-66.660000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-81-25E-66.660000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-81-25E-66.660000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-81-25E-66.660000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-81-25E-66.660000T?
SIT8920BM-12-18E-31.9680000E SIT8920BM-12-18E-31.9680000E SiTime, OSC MEMS 31.9680MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
BFC238582152 BFC238582152 Vishay BC Components, CAP FILM 1500PF 5% 2KVDC RADIAL, Radial, * 查看
1808Y0250102KDT 1808Y0250102KDT Knowles Syfer, CAP CER 1000PF 25V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
ALS70G244NS063 ALS70G244NS063 KEMET, CAP ALUM 240000UF 20% 63V SCREW, Radial, Can - Screw Terminals, * 查看
Q22F1CXXR24E Q22F1CXXR24E APEM Inc., INDICATOR 24V 22MM FLUSH RED, -, * 查看
202100-10 202100-10 Amphenol RF Division, CONN CAP (COVER) FOR BNC JACKS, -, * 查看
VE-27W-EY-F4 VE-27W-EY-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-81-25E-66.660000T
D# SIT8208AC-81-25E-66.660000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-81-25E-66.660000T)
SIT8208AC-81-25E-66.660000T
D# 1473-SIT8208AC-81-25E-66.660000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ LVCMOS LV