购买 SIT8208AC-81-25E-35.840000Y | SIT8208AC-81-25E-35.840000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-81-25E-35.840000Y
SIT8208AC-81-25E-35.840000Y
SIT8208AC-81-25E-35.840000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.5V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-81-25E-35.840000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-81-25E-35.840000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-81-25E-35.840000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-81-25E-35.840000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-81-25E-35.840000Y?
SIT1602BC-32-33N-74.250000X SIT1602BC-32-33N-74.250000X SiTime, -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.3V, 7, -, * 查看
T95B156K016EZSL T95B156K016EZSL Vishay Sprague, CAP TANT 15UF 16V 10% 1611, 1611 (4028 Metric), * 查看
BAS16-G3-18 BAS16-G3-18 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE GEN PURP 75V 150MA SOT23, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
hotUC2856QDWRQ1 UC2856QDWRQ1 Texas Instruments, IC REG CTRLR MULT TOP 16SOIC, 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
MCP4631-103E/ST MCP4631-103E/ST Microchip Technology, IC DGTL POT 10K 129TAPS 14-TSSOP, 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
Y14880R00100D9W Y14880R00100D9W Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES SMD 0.001 OHM 0.5% 3W 3637, 3637, * 查看
RT0805CRB0720RL RT0805CRB0720RL Yageo, RES SMD 20 OHM 0.25% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RG1005P-1960-D-T10 RG1005P-1960-D-T10 Susumu, RES SMD 196 OHM 0.5% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
V71401500000G V71401500000G Amphenol Anytek, TERM BLOCK HDR 14POS VERT 7.62MM, -, * 查看
MTSW-114-08-S-D-315 MTSW-114-08-S-D-315 Samtec Inc., CONN HEADER 28POS .100" TH DUAL, -, * 查看
MS27467T17B8P-UHST3 MS27467T17B8P-UHST3 Amphenol Aerospace Operations, CONN HSG PLUG STRGHT 8POS PIN, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-81-25E-35.840000Y
D# SIT8208AC-81-25E-35.840000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-81-25E-35.840000Y)
SIT8208AC-81-25E-35.840000Y
D# 1473-SIT8208AC-81-25E-35.840000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ LVCMOS LV