购买 SIT8208AC-81-25E-33.333330T | SIT8208AC-81-25E-33.333330T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-81-25E-33.333330T
SIT8208AC-81-25E-33.333330T
SIT8208AC-81-25E-33.333330T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.5V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-81-25E-33.333330T Packaging
Insepction
SIT8208AC-81-25E-33.333330T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-81-25E-33.333330T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-81-25E-33.333330T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-81-25E-33.333330T?
SIT9120AC-2CF-XXS155.520000Y SIT9120AC-2CF-XXS155.520000Y SiTime, -20 TO 70C, 5032, 10PPM, 2.25V-3, 6-SMD, No Lead, * 查看
M39014/22-3777 M39014/22-3777 AVX Corporation, CAP CER 10000PF 100V BX 2-DIP, 2-DIP, * 查看
1812Y0250222JFR 1812Y0250222JFR Knowles Syfer, CAP CER 2200PF 25V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
1206Y2000122KDT 1206Y2000122KDT Knowles Syfer, CAP CER 1200PF 200V X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
hotLM9830VJD LM9830VJD Texas Instruments, IC SCANNER COLOR DOC 100-TQFP, 100-TQFP, * 查看
P82B96PN,112 P82B96PN,112 NXP, IC REDRIVER I2C 2CH 400KHZ 8DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
D38999/26JH35AB D38999/26JH35AB Amphenol Aerospace Operations, CONN PLG HSG MALE 100POS INLINE, -, * 查看
VE-B6D-CU-F3 VE-B6D-CU-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 85V 200W, Full Brick, * 查看
VI-B1W-CU-S VI-B1W-CU-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 200W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-81-25E-33.333330T
D# SIT8208AC-81-25E-33.333330T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33333MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-81-25E-33.333330T)