购买 SIT8208AC-81-25E-32.768000X | SIT8208AC-81-25E-32.768000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-81-25E-32.768000X
SIT8208AC-81-25E-32.768000X
SIT8208AC-81-25E-32.768000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.5V, 3
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-81-25E-32.768000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-81-25E-32.768000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-81-25E-32.768000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-81-25E-32.768000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-81-25E-32.768000X?
SIT1602AC-83-18E-75.000000Y SIT1602AC-83-18E-75.000000Y SiTime, OSC XO 1.8V 75MHZ OE, 4-SMD, No Lead, * 查看
416F271XXCLT 416F271XXCLT CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 27.120 MHZ 12PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
0603J0160680KFR 0603J0160680KFR Knowles Syfer, CAP CER 68PF 16V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
C322C161J3G5TA C322C161J3G5TA KEMET, CAP CER 160PF 25V C0G RADIAL, Radial, * 查看
SSM2305RMZ-REEL SSM2305RMZ-REEL Analog Devices Inc., IC AMP AUDIO 2.8W MONO D 8MSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
4430.3569 4430.3569 Schurter Inc., CIR BRKR THRM 2.5A 240VAC 60VDC, -, * 查看