购买 SIT8208AC-81-25E-19.440000X | SIT8208AC-81-25E-19.440000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-81-25E-19.440000X
SIT8208AC-81-25E-19.440000X
SIT8208AC-81-25E-19.440000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.5V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-81-25E-19.440000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-81-25E-19.440000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-81-25E-19.440000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-81-25E-19.440000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-81-25E-19.440000X?
M39003/01-5675H M39003/01-5675H Vishay Sprague, CAP TANT 0.56UF 5% 50V AXIAL, Axial, * 查看
MKT1820433254 MKT1820433254 Vishay BC Components, CAP FILM 0.33UF 5% 250VDC RADIAL, Radial, * 查看
IPP037N06L3GXKSA1 IPP037N06L3GXKSA1 Infineon Technologies, MOSFET N-CH 60V 90A TO220-3, TO-220-3, * 查看
LT1999HMS8-20F#TRPBF LT1999HMS8-20F#TRPBF Linear Technology, IC OP AMP CUR SENSE 2MHZ 8MSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
0313.200VXP 0313.200VXP Littelfuse Inc., FUSE GLASS 200MA 250VAC 3AB 3AG, 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4", * 查看
83BA1-005 83BA1-005 Grayhill Inc., SWITCH KEYPAD 16 KEY 0.01A 24V, -, * 查看
0757571422 0757571422 Molex, LLC, CONN HEADER 2X2 VERT BRKWAY TIN, -, * 查看
CTVP00RW-13-32S CTVP00RW-13-32S Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-81-25E-19.440000X
D# SIT8208AC-81-25E-19.440000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 19.44MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-81-25E-19.440000X)
SIT8208AC-81-25E-19.440000X
D# 1473-SIT8208AC-81-25E-19.440000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 19.4400MHZ LVCMOS LV