购买 SIT8208AC-81-25E-16.368000T | SIT8208AC-81-25E-16.368000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-81-25E-16.368000T
SIT8208AC-81-25E-16.368000T
SIT8208AC-81-25E-16.368000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.5V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-81-25E-16.368000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-81-25E-16.368000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-81-25E-16.368000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-81-25E-16.368000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-81-25E-16.368000T?
SIT8008BI-22-33E-39.321600D SIT8008BI-22-33E-39.321600D SiTime, OSC MEMS 39.3216MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
MCH3333A-TL-W MCH3333A-TL-W ON Semiconductor, MOSFET P-CH 30V 2A MCPH3, 3-SMD, Flat Leads, * 查看
LT3791MPFE-1#PBF LT3791MPFE-1#PBF Linear Technology, IC REG CTRLR BUCK-BOOST 38TSSOP, 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad, * 查看
hotMAX4292ESA-T MAX4292ESA-T Maxim Integrated, IC OPAMP GP 500KHZ RRO 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
TNPW1206340RBETA TNPW1206340RBETA Vishay Dale, RES SMD 340 OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RNCF2010BKE12R7 RNCF2010BKE12R7 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 12.7 OHM 0.1% 1/3W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
CRCW1206200RFKEAHP CRCW1206200RFKEAHP Vishay Dale, RES SMD 200 OHM 1% 3/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
DTS20W25-20SE-LC DTS20W25-20SE-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSG FMALE 30POS PNL MT, -, * 查看
ABM12DTBD ABM12DTBD Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156, -, * 查看
RCC25DCSH RCC25DCSH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-81-25E-16.368000T
D# SIT8208AC-81-25E-16.368000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 16.368MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-81-25E-16.368000T)
SIT8208AC-81-25E-16.368000T
D# 1473-SIT8208AC-81-25E-16.368000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 16.3680MHZ LVCMOS LV