购买 SIT8208AC-81-18S-66.666600X | SIT8208AC-81-18S-66.666600X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-81-18S-66.666600X
SIT8208AC-81-18S-66.666600X
SIT8208AC-81-18S-66.666600X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 1.8V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-81-18S-66.666600X Packaging
Insepction
SIT8208AC-81-18S-66.666600X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-81-18S-66.666600X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-81-18S-66.666600X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-81-18S-66.666600X?
CWR09HC106KB CWR09HC106KB AVX Corporation, CAP TANT 10UF 10% 15V 2214, 2214 (5634 Metric), * 查看
06035C681MAT2A 06035C681MAT2A AVX Corporation, CAP CER 680PF 50V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
A3UL-TBU-2A2C-5M-S A3UL-TBU-2A2C-5M-S Omron Automation and Safety, SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.1A 30V, -, * 查看
hotNCP15WD683J03RC NCP15WD683J03RC Murata, NTC THERMISTOR 68K OHM 5% 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
MM-TMN MM-TMN Laird Technologies IAS, ANT TRUNK MT VEHICAL SMD10' NFEM, -, * 查看
ESQT-107-02-M-D-400 ESQT-107-02-M-D-400 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
TVS06RS-21-16JN-LC TVS06RS-21-16JN-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-81-18S-66.666600X
D# SIT8208AC-81-18S-66.666600X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-81-18S-66.666600X)
SIT8208AC-81-18S-66.666600X
D# 1473-SIT8208AC-81-18S-66.666600X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ LVCMOS LV