购买 SIT8208AC-81-18S-24.576000Y | SIT8208AC-81-18S-24.576000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-81-18S-24.576000Y
SIT8208AC-81-18S-24.576000Y
SIT8208AC-81-18S-24.576000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 1.8V, 2
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-81-18S-24.576000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-81-18S-24.576000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-81-18S-24.576000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-81-18S-24.576000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-81-18S-24.576000Y?
DSC1001DI1-028.6363 DSC1001DI1-028.6363 Microchip Technology, OSC MEMS 28.6363MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
ASA1-14.7456MHZ-L-T3 ASA1-14.7456MHZ-L-T3 Abracon LLC, OSC XO 14.7456MHZ HCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
ABM12W-33.0000MHZ-8-B2U-T3 ABM12W-33.0000MHZ-8-B2U-T3 Abracon LLC, CRYSTAL 33.0MHZ 8PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
MD015C333JAB MD015C333JAB AVX Corporation, CAP CER 0.033UF 50V X7R 2-DIP, 2-DIP, * 查看
1812J5000822KDR 1812J5000822KDR Knowles Syfer, CAP CER 8200PF 500V X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
UPW1V100MDD UPW1V100MDD Nichicon, CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL, Radial, Can, * 查看
CP0005R5600KE66 CP0005R5600KE66 Vishay Dale, RES 0.56 OHM 5W 10% AXIAL, Axial, * 查看
TNPW0402180RBEED TNPW0402180RBEED Vishay Dale, RES SMD 180 OHM 0.1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
1652500000 1652500000 Weidmuller, CONN HOOD CPLNG BOTTOM SZ1 PG11, -, * 查看
A-HDS44PP-WP A-HDS44PP-WP Assmann WSW Components, CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT, -, * 查看
GSM18DTBN-S189 GSM18DTBN-S189 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156, -, * 查看
EBC10DRAH EBC10DRAH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-81-18S-24.576000Y
D# SIT8208AC-81-18S-24.576000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24.576MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-81-18S-24.576000Y)
SIT8208AC-81-18S-24.576000Y
D# 1473-SIT8208AC-81-18S-24.576000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.5760MHZ LVCMOS LV