购买 SIT8208AC-81-18S-18.432000T | SIT8208AC-81-18S-18.432000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-81-18S-18.432000T
SIT8208AC-81-18S-18.432000T
SIT8208AC-81-18S-18.432000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 1.8V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-81-18S-18.432000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-81-18S-18.432000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-81-18S-18.432000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-81-18S-18.432000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-81-18S-18.432000T?
1206Y0500182MDT 1206Y0500182MDT Knowles Syfer, CAP CER 1800PF 50V X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RDER72J104K4M1H03A RDER72J104K4M1H03A Murata, CAP CER 0.1UF 630V X7R RADIAL, Radial, * 查看
861011483004 861011483004 Wurth Electronics Inc., CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看