购买 SIT8208AC-81-18S-12.800000Y | SIT8208AC-81-18S-12.800000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-81-18S-12.800000Y
SIT8208AC-81-18S-12.800000Y
SIT8208AC-81-18S-12.800000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 1.8V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-81-18S-12.800000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-81-18S-12.800000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-81-18S-12.800000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-81-18S-12.800000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-81-18S-12.800000Y?
0505J0630820JQT 0505J0630820JQT Knowles Syfer, CAP CER 82PF 63V C0G/NP0 0505, 0505 (1313 Metric), * 查看
RWR89NR100FSRSL RWR89NR100FSRSL Vishay Dale, RES 0.1 OHM 3W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RLR20C6R20GRBSL RLR20C6R20GRBSL Vishay Dale, RES 6.2 OHM 2% 1/2W AXIAL, Axial, * 查看
RNCF2010DTE5K11 RNCF2010DTE5K11 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 5.11K OHM 0.5% 1/3W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
RT1206FRE076K2L RT1206FRE076K2L Yageo, RES SMD 6.2K OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
DL66R20-39S7-6106-LC DL66R20-39S7-6106-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSG FMALE 39POS INLINE, -, * 查看
TVS07RK-19-32HC-LC TVS07RK-19-32HC-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG MALE 32POS PNL MT, -, * 查看
D38999/20WG16BC D38999/20WG16BC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-81-18S-12.800000Y
D# SIT8208AC-81-18S-12.800000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 12.8MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-81-18S-12.800000Y)
SIT8208AC-81-18S-12.800000Y
D# 1473-SIT8208AC-81-18S-12.800000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 12.8000MHZ LVCMOS LV