购买 SIT8208AC-81-18E-35.840000Y | SIT8208AC-81-18E-35.840000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-81-18E-35.840000Y
SIT8208AC-81-18E-35.840000Y
SIT8208AC-81-18E-35.840000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 1.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-81-18E-35.840000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-81-18E-35.840000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-81-18E-35.840000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-81-18E-35.840000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-81-18E-35.840000Y?
SIT8209AC-81-28E-133.330000X SIT8209AC-81-28E-133.330000X SiTime, -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
SIT1602BC-32-33N-31.250000Y SIT1602BC-32-33N-31.250000Y SiTime, -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.3V, 3, -, * 查看
TG2016SBN 27.0000M-PCGNDM5 TG2016SBN 27.0000M-PCGNDM5 EPSON, OSC VCTCXO 27.0000MHZ SNWV SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
8N3SV76FC-0093CDI 8N3SV76FC-0093CDI IDT, Integrated Device Technology Inc, IC OSC VCXO 737.28MHZ 6-CLCC, 6-CLCC, * 查看
80E1C8.25 80E1C8.25 Littelfuse Inc., FUSE CRTRDGE 80A 8.25KVAC NONSTD, Cartridge, Non-Standard, * 查看
KUP-11AA5-120 KUP-11AA5-120 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays, RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V, -, * 查看
RMCF1206FT6K04 RMCF1206FT6K04 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 6.04K OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
GBB92DHFD-S329 GBB92DHFD-S329 Sullins Connector Solutions, CONN PCI CARDEDGE FEMALE 184POS, -, * 查看
533903-3 533903-3 TE Connectivity AMP Connectors, HDI PIN ASSY 2 ROW 40 POS, -, * 查看
VE-2WF-IV-B1 VE-2WF-IV-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 72V 150W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-81-18E-35.840000Y
D# SIT8208AC-81-18E-35.840000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-81-18E-35.840000Y)
SIT8208AC-81-18E-35.840000Y
D# 1473-SIT8208AC-81-18E-35.840000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ LVCMOS LV