购买 SIT8208AC-3F-33E-25.000625Y | SIT8208AC-3F-33E-25.000625Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-3F-33E-25.000625Y
SIT8208AC-3F-33E-25.000625Y
SIT8208AC-3F-33E-25.000625Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 10PPM, 3.3V, 2
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-3F-33E-25.000625Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-3F-33E-25.000625Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-3F-33E-25.000625Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-3F-33E-25.000625Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-3F-33E-25.000625Y?
ACZRM5245B-HF ACZRM5245B-HF Comchip Technology, DIODE ZENER 15V 500MW SOD123FL, SOD-123F, * 查看
hotS2GA-13-F S2GA-13-F Diodes Incorporated, DIODE GEN PURP 400V 1.5A SMA, DO-214AC, SMA, * 查看
BK/GFA-8 BK/GFA-8 Eaton, FUSE BOARD MOUNT 8A 32VAC AXIAL, Cartridge, Non-Standard (Axial), * 查看