购买 SIT8208AC-3F-28S-18.432000Y | SIT8208AC-3F-28S-18.432000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-3F-28S-18.432000Y
SIT8208AC-3F-28S-18.432000Y
SIT8208AC-3F-28S-18.432000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 10PPM, 2.8V, 1
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-3F-28S-18.432000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-3F-28S-18.432000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-3F-28S-18.432000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-3F-28S-18.432000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-3F-28S-18.432000Y?
M39003/01-6269H M39003/01-6269H Vishay Sprague, CAP TANT 1.2UF 5% 75V AXIAL, Axial, * 查看
LTC6244HVHDD#PBF LTC6244HVHDD#PBF Linear Technology, IC OPAMP GP 50MHZ RRO 8DFN, 8-WFDFN Exposed Pad, * 查看
hotPI49FCT3807AHE PI49FCT3807AHE Diodes Incorporated, IC CLK BUFFER 1:10 66MHZ 20SSOP, 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
AME-500V-600K AME-500V-600K CUI Inc., ENCODER OPT 2CHAN 500PPR 5VDC, -, * 查看
RWR81S8R25FRS73 RWR81S8R25FRS73 Vishay Dale, RES 8.25 OHM 1W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
CMF7027K000JKBF CMF7027K000JKBF Vishay Dale, RES 27K OHM 1.75W 5% AXIAL, Axial, * 查看
RNMF14FTD6K98 RNMF14FTD6K98 Stackpole Electronics Inc., RES 6.98K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RT1206DRE072KL RT1206DRE072KL Yageo, RES SMD 2K OHM 0.5% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
V24B5M150BG3 V24B5M150BG3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W, 9-DIP Module, * 查看
V48B28C250BG3 V48B28C250BG3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 28V 250W, 9-DIP Module, * 查看
VI-JNK-CZ-F1 VI-JNK-CZ-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 40V 25W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-3F-28S-18.432000Y
D# SIT8208AC-3F-28S-18.432000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 18.432MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-3F-28S-18.432000Y)