购买 SIT8208AC-3F-28E-66.600000X | SIT8208AC-3F-28E-66.600000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-3F-28E-66.600000X
SIT8208AC-3F-28E-66.600000X
SIT8208AC-3F-28E-66.600000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 10PPM, 2.8V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-3F-28E-66.600000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-3F-28E-66.600000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-3F-28E-66.600000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-3F-28E-66.600000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-3F-28E-66.600000X?
2220J1000121JFR 2220J1000121JFR Knowles Syfer, CAP CER 120PF 100V C0G/NP0 2220, 2220 (5750 Metric), * 查看
1825Y0100120KCR 1825Y0100120KCR Knowles Syfer, CAP CER 12PF 10V C0G/NP0 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
25YXH100MEFC6.3X11 25YXH100MEFC6.3X11 Rubycon, CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL, Radial, Can, * 查看
AD8555ARZ-REEL AD8555ARZ-REEL Analog Devices Inc., IC OPAMP CHOPPER 2MHZ 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
H8309RBYA H8309RBYA TE Connectivity Passive Product, RES 309 OHM 1/4W 0.1% AXIAL, Axial, * 查看
CB102105 CB102105 Eaton, CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.325", -, * 查看
ACC19DREH ACC19DREH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100, -, * 查看
JWS7512/R JWS7512/R TDK-Lambda Americas Inc., AC/DC CONVERTER 12V 75W, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-3F-28E-66.600000X
D# SIT8208AC-3F-28E-66.600000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-3F-28E-66.600000X)