购买 SIT8208AC-3F-28E-33.300000X | SIT8208AC-3F-28E-33.300000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-3F-28E-33.300000X
SIT8208AC-3F-28E-33.300000X
SIT8208AC-3F-28E-33.300000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 10PPM, 2.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-3F-28E-33.300000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-3F-28E-33.300000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-3F-28E-33.300000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-3F-28E-33.300000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-3F-28E-33.300000X?
SIT8209AC-22-28E-133.333330X SIT8209AC-22-28E-133.333330X SiTime, -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
BFC241733903 BFC241733903 Vishay BC Components, CAP FILM 0.039UF 5% 160VDC RAD, Radial, * 查看
C318C270K3G5TA7301 C318C270K3G5TA7301 KEMET, CAP CER 27PF 25V C0G RADIAL, Radial, * 查看
GSXD050A020S1-D3 GSXD050A020S1-D3 Global Power Technologies Group, DIODE SCHOTTKY 200V 50A SOT227, SOT-227-4, miniBLOC, * 查看
ELSH-F51R1-0LPNM-AR5R6 ELSH-F51R1-0LPNM-AR5R6 Everlight Electronics Co Ltd, LED SHUEN 1W HI POWER RED SMD, 1218 (3246 Metric), * 查看
NTHS1206N10N1002JR NTHS1206N10N1002JR Vishay Dale, NTC THERMISTOR 10K OHM 5% 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
HF1008R-332F HF1008R-332F API Delevan Inc., FIXED IND 3.3UH 280MA 1.9 OHM, Nonstandard, * 查看
0559090274 0559090274 Molex, LLC, CONN PLUG BTB 20POS DL VERT SMD, -, * 查看
VE-JVM-IZ-S VE-JVM-IZ-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-3F-28E-33.300000X
D# SIT8208AC-3F-28E-33.300000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-3F-28E-33.300000X)