购买 SIT8208AC-3F-25E-40.500000Y | SIT8208AC-3F-25E-40.500000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-3F-25E-40.500000Y
SIT8208AC-3F-25E-40.500000Y
SIT8208AC-3F-25E-40.500000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 10PPM, 2.5V, 4
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-3F-25E-40.500000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-3F-25E-40.500000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-3F-25E-40.500000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-3F-25E-40.500000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-3F-25E-40.500000Y?
CDR32BX273AMZPAT CDR32BX273AMZPAT Vishay Vitramon, CAP CER 0.027UF 50V 20% BX 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
200SXC120MEFC20X20 200SXC120MEFC20X20 Rubycon, CAP ALUM 120UF 20% 200V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
G6K-2P-Y DC24 G6K-2P-Y DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div, RELAY TELECOM DPDT 1A 24V, -, * 查看