| 零件编号 | SIT8208AC-3F-25E-37.500000Y |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -20 TO 70C, 5032, 10PPM, 2.5V, 3 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT8208AC-3F-25E-37.500000Y D# SIT8208AC-3F-25E-37.500000Y |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 37.5MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-3F-25E-37.500000Y) |