购买 SIT8208AC-3F-18E-66.660000Y | SIT8208AC-3F-18E-66.660000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-3F-18E-66.660000Y
SIT8208AC-3F-18E-66.660000Y
SIT8208AC-3F-18E-66.660000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 10PPM, 1.8V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-3F-18E-66.660000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-3F-18E-66.660000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-3F-18E-66.660000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-3F-18E-66.660000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-3F-18E-66.660000Y?
SIT1602BC-82-18N-7.372800X SIT1602BC-82-18N-7.372800X SiTime, -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 1.8V, 7, -, * 查看
TPS780300250DRVT TPS780300250DRVT Texas Instruments, IC REG LIN 3V/2.5V 150MA 6SON, 6-WDFN Exposed Pad, * 查看
74HC4520N,652 74HC4520N,652 NXP, IC DUAL 4BIT SYNC BINARY 16-DIP, 16-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
RG1608V-4750-W-T5 RG1608V-4750-W-T5 Susumu, RES SMD 475 OHM 0.05% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
RER75F2430RCSL RER75F2430RCSL Vishay Dale, RES CHAS MNT 243 OHM 1% 30W, Axial, Box, * 查看
TVP00DT-11-19S-S35 TVP00DT-11-19S-S35 Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR, -, * 查看
ETMA120500UD-P5RP-IC ETMA120500UD-P5RP-IC CUI Inc., AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W, -, * 查看
MI-J7K-IZ-S MI-J7K-IZ-S Vicor Corporation, CONVERT DC/DC 165VIN 40VOUT 25W, 9-DIP Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-3F-18E-66.660000Y
D# SIT8208AC-3F-18E-66.660000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-3F-18E-66.660000Y)