购买 SIT8208AC-33-33E-74.250000X | SIT8208AC-33-33E-74.250000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-33-33E-74.250000X
SIT8208AC-33-33E-74.250000X
SIT8208AC-33-33E-74.250000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 7
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-33-33E-74.250000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-33-33E-74.250000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-33-33E-74.250000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-33-33E-74.250000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-33-33E-74.250000X?
ABM10W-22.5792MHZ-6-J1Z-T3 ABM10W-22.5792MHZ-6-J1Z-T3 Abracon LLC, CRYSTAL 22.5792MHZ 6PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
0603Y1000333KXR 0603Y1000333KXR Knowles Syfer, CAP CER 0.033UF 100V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
B41821A7108M000 B41821A7108M000 EPCOS (TDK), CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL, Radial, Can, * 查看
A123S1DZG A123S1DZG Electroswitch, SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V, -, * 查看
MSS225RG MSS225RG APEM Inc., SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 20V, -, * 查看
PHP00603E1092BBT1 PHP00603E1092BBT1 Vishay Thin Film, RES SMD 10.9K OHM 0.1% 3/8W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
MCU08050D1200BP100 MCU08050D1200BP100 Vishay Beyschlag, RES SMD 120 OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
714-83-149-41-014101 714-83-149-41-014101 Preci-Dip, CONN PIN RCPT .016-.022 SOLDER, -, * 查看
170002-7 170002-7 TE Connectivity AMP Connectors, CONN TERM PIN 14-20AWG CRIMP, -, * 查看
VL4214500000G VL4214500000G Amphenol Anytek, TERM BLOCK HDR 42POS VERT 3.5MM, -, * 查看
MS27467T15F35SA MS27467T15F35SA TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG 37POS STRGHT W/SKT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-33-33E-74.250000X
D# SIT8208AC-33-33E-74.250000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.25MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-33-33E-74.250000X)
SIT8208AC-33-33E-74.250000X
D# 1473-SIT8208AC-33-33E-74.250000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.2500MHZ LVCMOS LV