购买 SIT8208AC-33-33E-66.600000X | SIT8208AC-33-33E-66.600000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-33-33E-66.600000X
SIT8208AC-33-33E-66.600000X
SIT8208AC-33-33E-66.600000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-33-33E-66.600000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-33-33E-66.600000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-33-33E-66.600000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-33-33E-66.600000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-33-33E-66.600000X?
SIT1602BCA1-18E SIT1602BCA1-18E SiTime, OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
1210Y2000330GCR 1210Y2000330GCR Knowles Syfer, CAP CER 33PF 200V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
1206J1501P20DQT 1206J1501P20DQT Knowles Syfer, CAP CER 1.2PF 150V C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
IDT7200L50SO8 IDT7200L50SO8 IDT, Integrated Device Technology Inc, IC MEM FIFO 256X9 50NS 28-SOIC, 28-SOIC (0.345", 8.77mm Width), * 查看
U11P3DWQE U11P3DWQE C&K, SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V, -, * 查看
RNCF2010DKE10K7 RNCF2010DKE10K7 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 10.7K OHM 0.5% 1/3W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
LAL02NAR27K LAL02NAR27K Taiyo Yuden, FIXED IND 270NH 380MA 430 MOHM, Axial, * 查看
RSC06DTEN RSC06DTEN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100, -, * 查看
PT5813N PT5813N Texas Instruments, REG 1.8V 20A 3.3VIN VERT, 18-SIP Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-33-33E-66.600000X
D# SIT8208AC-33-33E-66.600000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-33-33E-66.600000X)
SIT8208AC-33-33E-66.600000X
D# 1473-SIT8208AC-33-33E-66.600000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ LVCMOS LV