购买 SIT8208AC-33-33E-33.333000X | SIT8208AC-33-33E-33.333000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-33-33E-33.333000X
SIT8208AC-33-33E-33.333000X
SIT8208AC-33-33E-33.333000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-33-33E-33.333000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-33-33E-33.333000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-33-33E-33.333000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-33-33E-33.333000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-33-33E-33.333000X?
402F36011CDR 402F36011CDR CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 36.0000MHZ 18PF SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
U6084B-MFPG3 U6084B-MFPG3 Microchip Technology, IC PWM HIGH-SIDE SWITCH 16-SOIC, 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
70156-2701 70156-2701 Omron Automation and Safety, SYSTEM, -, * 查看
CRCW12066R19FNEA CRCW12066R19FNEA Vishay Dale, RES SMD 6.19 OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
ESQT-110-02-L-D-687 ESQT-110-02-L-D-687 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
TVS07RK-23-53JA-LC TVS07RK-23-53JA-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT, -, * 查看
MS27467T17B35SDLC MS27467T17B35SDLC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE, -, * 查看
RCM24DSES RCM24DSES Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-33-33E-33.333000X
D# SIT8208AC-33-33E-33.333000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.333MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-33-33E-33.333000X)
SIT8208AC-33-33E-33.333000X
D# 1473-SIT8208AC-33-33E-33.333000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3330MHZ LVCMOS LV