购买 SIT8208AC-33-33E-28.636300X | SIT8208AC-33-33E-28.636300X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-33-33E-28.636300X
SIT8208AC-33-33E-28.636300X
SIT8208AC-33-33E-28.636300X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 2
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-33-33E-28.636300X Packaging
Insepction
SIT8208AC-33-33E-28.636300X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-33-33E-28.636300X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-33-33E-28.636300X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-33-33E-28.636300X?
SIT1602BI-72-25S-12.000000E SIT1602BI-72-25S-12.000000E SiTime, -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 2.5V, 1, -, * 查看
1210Y0160822KCR 1210Y0160822KCR Knowles Syfer, CAP CER 8200PF 16V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
C324C153J1G5TA7301 C324C153J1G5TA7301 KEMET, CAP CER 0.015UF 100V C0G RADIAL, Radial, * 查看
JAN1N4099DUR-1 JAN1N4099DUR-1 Microsemi Corporation, DIODE ZENER 6.8V DO213AA, DO-213AA, * 查看
BZT55C15-GS08 BZT55C15-GS08 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE ZENER 15V 500MW SOD80, SOD-80 Variant, * 查看
LP2985AITP-2.5 LP2985AITP-2.5 Texas Instruments, IC REG LINEAR 2.5V 150MA 5DSBGA, 5-UFBGA, DSBGA, * 查看
MLP2520H2R2MT0S1 MLP2520H2R2MT0S1 TDK Corporation, FIXED IND 2.2UH 1.3A 90 MOHM SMD, 1008 (2520 Metric), * 查看
SMH102-LPPE-D16-SP-BK SMH102-LPPE-D16-SP-BK Sullins Connector Solutions, CONN HEADER 1MM 32POS, -, * 查看
6374208-5 6374208-5 TE Connectivity AMP Connectors, STRAIN RELIEF FOR MT/RJ JACK, -, * 查看
RBC30DCST-S288 RBC30DCST-S288 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100, -, * 查看
1-532431-3 1-532431-3 TE Connectivity AMP Connectors, CONN RECEPT RANG 240POS GOLD PCB, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-33-33E-28.636300X
D# SIT8208AC-33-33E-28.636300X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 28.6363MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-33-33E-28.636300X)
SIT8208AC-33-33E-28.636300X
D# 1473-SIT8208AC-33-33E-28.636300X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 28.6363MHZ LVCMOS LV