购买 SIT8208AC-33-28S-4.096000T | SIT8208AC-33-28S-4.096000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-33-28S-4.096000T
SIT8208AC-33-28S-4.096000T
SIT8208AC-33-28S-4.096000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.8V, 4
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-33-28S-4.096000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-33-28S-4.096000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-33-28S-4.096000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-33-28S-4.096000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-33-28S-4.096000T?
SIT1602BI-81-25E-77.760000Y SIT1602BI-81-25E-77.760000Y SiTime, -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.5V, 7, -, * 查看
1N4005G-T 1N4005G-T Diodes Incorporated, DIODE GEN PURP 600V 1A DO41, DO-204AL, DO-41, Axial, * 查看
CS4224-KSZ CS4224-KSZ Cirrus Logic Inc., IC AUDIO CODEC 24 BIT 28SSOP, 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
PIC18F26J53T-I/SS PIC18F26J53T-I/SS Microchip Technology, IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SSOP, 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
2NT1-1L 2NT1-1L Honeywell Sensing and Productivity Solutions, SWITCH TOGGLE DPDT 15A 125V, -, * 查看