购买 SIT8208AC-33-28S-18.432000X | SIT8208AC-33-28S-18.432000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-33-28S-18.432000X
SIT8208AC-33-28S-18.432000X
SIT8208AC-33-28S-18.432000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.8V, 1
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-33-28S-18.432000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-33-28S-18.432000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-33-28S-18.432000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-33-28S-18.432000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-33-28S-18.432000X?
1206Y1K20560FCT 1206Y1K20560FCT Knowles Syfer, CAP CER 56PF 1.2KV C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
VJ0402D1R9CXAAC VJ0402D1R9CXAAC Vishay Vitramon, CAP CER 1.9PF 50V C0G/NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
hotS-80942CLNB-G7CT2G S-80942CLNB-G7CT2G SII Semiconductor Corporation, IC VOLT DETECTOR 4.2V SC-82AB, SC-82A, SOT-343, * 查看
RLR32C2403GRBSL RLR32C2403GRBSL Vishay Dale, RES 240K OHM 2% 1W AXIAL, Axial, * 查看
H4392KBZA H4392KBZA TE Connectivity Passive Product, RES 392K OHM 1/2W 0.1% AXIAL, Axial, * 查看
CRA06S0831M00JTC CRA06S0831M00JTC Vishay Dale, RES ARRAY 4 RES 1M OHM 1206, 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals, * 查看
1502560000 1502560000 Weidmuller, TERM BLOCK PLUG 9POS STR 5.08MM, -, * 查看
1580960000 1580960000 Weidmuller, TERM BLOCK HDR 12POS 90DEG 5MM, -, * 查看