购买 SIT8208AC-33-28S-12.288000X | SIT8208AC-33-28S-12.288000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-33-28S-12.288000X
SIT8208AC-33-28S-12.288000X
SIT8208AC-33-28S-12.288000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.8V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-33-28S-12.288000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-33-28S-12.288000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-33-28S-12.288000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-33-28S-12.288000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-33-28S-12.288000X?
SIT8209AC-82-28E-156.250000Y SIT8209AC-82-28E-156.250000Y SiTime, -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
0603J2505P60DQT 0603J2505P60DQT Knowles Syfer, CAP CER 5.6PF 250V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
RSF12JT1K00 RSF12JT1K00 Stackpole Electronics Inc., RES 1K OHM 1/2W 5% AXIAL, Axial, * 查看
M80-4015042 M80-4015042 Harwin Inc., 25+25 WAY FEMALE PC TAIL 4.5MM, -, * 查看
8LT723B35PD-LC 8LT723B35PD-LC Souriau, CONN RCPT HSG MALE 100POS PNL MT, -, * 查看
VE-BN3-MV VE-BN3-MV Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-33-28S-12.288000X
D# SIT8208AC-33-28S-12.288000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 12.288MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-33-28S-12.288000X)
SIT8208AC-33-28S-12.288000X
D# 1473-SIT8208AC-33-28S-12.288000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS LV