购买 SIT8208AC-33-18S-66.666000Y | SIT8208AC-33-18S-66.666000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-33-18S-66.666000Y
SIT8208AC-33-18S-66.666000Y
SIT8208AC-33-18S-66.666000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 1.8V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-33-18S-66.666000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-33-18S-66.666000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-33-18S-66.666000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-33-18S-66.666000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-33-18S-66.666000Y?
KP1830247061W KP1830247061W Vishay BC Components, CAP FILM 4700PF 1% 63VDC RADIAL, Radial, * 查看
ECW-H10562JV ECW-H10562JV Panasonic Electronic Components, CAP FILM 5600PF 5% 1KVDC RADIAL, Radial, * 查看
1N6622 1N6622 Microsemi Corporation, DIODE GEN PURP 600V 1.2A AXIAL, A, Axial, * 查看