购买 SIT8208AC-33-18S-12.288000X | SIT8208AC-33-18S-12.288000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-33-18S-12.288000X
SIT8208AC-33-18S-12.288000X
SIT8208AC-33-18S-12.288000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 1.8V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-33-18S-12.288000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-33-18S-12.288000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-33-18S-12.288000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-33-18S-12.288000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-33-18S-12.288000X?
1808Y0250104MXR 1808Y0250104MXR Knowles Syfer, CAP CER 0.1UF 25V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
LB25SKG01-1FA LB25SKG01-1FA NKK Switches, SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.4VA 28V, -, * 查看
P51-1000-A-M-I36-4.5V-000-000 P51-1000-A-M-I36-4.5V-000-000 SSI Technologies Inc, SENSOR 1000PSI M10-1.0 6G 4.5V, Cylinder, * 查看
RLR07C2003GMRSL RLR07C2003GMRSL Vishay Dale, RES 200K OHM 2% 1/4W AXIAL, Axial, * 查看
TNPW08056K04BEEA TNPW08056K04BEEA Vishay Dale, RES SMD 6.04K OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
63457-1 63457-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN RING CIRC 16-20AWG CRIMP, -, * 查看
PBC11SADN PBC11SADN Sullins Connector Solutions, CONN HEADER .100 SINGL STR 11POS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-33-18S-12.288000X
D# SIT8208AC-33-18S-12.288000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 12.288MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-33-18S-12.288000X)
SIT8208AC-33-18S-12.288000X
D# 1473-SIT8208AC-33-18S-12.288000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS LV