购买 SIT8208AC-33-18E-66.666600T | SIT8208AC-33-18E-66.666600T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-33-18E-66.666600T
SIT8208AC-33-18E-66.666600T
SIT8208AC-33-18E-66.666600T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 1.8V, 6
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-33-18E-66.666600T Packaging
Insepction
SIT8208AC-33-18E-66.666600T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-33-18E-66.666600T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-33-18E-66.666600T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-33-18E-66.666600T?
C315C302FAG5TA7301 C315C302FAG5TA7301 KEMET, CAP CER 3000PF 250V C0G RADIAL, Radial, * 查看
T510068004AQ T510068004AQ Powerex Inc., SCR PHASE CTRL MOD 600V 80A, TO-209AC, TO-94-4, Stud, * 查看
CDLL5222A CDLL5222A Microsemi Corporation, DIODE ZENER 2.5V 10W DO213AB, DO-213AB, MELF, * 查看
MAX9002EUA+ MAX9002EUA+ Maxim Integrated, IC OP AMP LP HI SPEED 8-UMAX, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
844S012AKI-01LF 844S012AKI-01LF IDT, Integrated Device Technology Inc, IC SYNTHESIZER 3.3V 56-VFQFPN, 56-VFQFN Exposed Pad, * 查看
CPF0603F14RC1 CPF0603F14RC1 TE Connectivity Passive Product, RES SMD 14 OHM 1% 1/16W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
AA0603FR-077M32L AA0603FR-077M32L Yageo, RES SMD 7.32M OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
195-026-113-551 195-026-113-551 NorComp Inc., CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT, -, * 查看
1724059002 1724059002 Molex, LLC, IMPEL PLUS 3PX12C RAM SLIM HD, -, * 查看
VI-J1L-IW-F4 VI-J1L-IW-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W, Half Brick, * 查看
VI-B7T-EY VI-B7T-EY Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-33-18E-66.666600T
D# SIT8208AC-33-18E-66.666600T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-33-18E-66.666600T)
SIT8208AC-33-18E-66.666600T
D# 1473-SIT8208AC-33-18E-66.666600T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ LVCMOS LV