购买 SIT8208AC-33-18E-24.576000X | SIT8208AC-33-18E-24.576000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-33-18E-24.576000X
SIT8208AC-33-18E-24.576000X
SIT8208AC-33-18E-24.576000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 1.8V, 2
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-33-18E-24.576000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-33-18E-24.576000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-33-18E-24.576000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-33-18E-24.576000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-33-18E-24.576000X?
SIT1602BC-21-28S-8.192000D SIT1602BC-21-28S-8.192000D SiTime, -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.8V, 8, -, * 查看
VJ1206A470KBLAT4X VJ1206A470KBLAT4X Vishay Vitramon, CAP CER 47PF 630V NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
HCS360T/SN HCS360T/SN Microchip Technology, IC CODE HOPP ENCODR 15FUNC 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
LTC4228CGN-2#TRPBF LTC4228CGN-2#TRPBF Linear Technology, IC HOT SWAP CTRLR 28SSOP, 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width), * 查看
AT0603CRD0726R1L AT0603CRD0726R1L Yageo, RES SMD 26.1OHM 0.25% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
ERJ-P6WF1650V ERJ-P6WF1650V Panasonic Electronic Components, RES SMD 165 OHM 1% 1/2W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
SRN2512-R33M SRN2512-R33M Bourns Inc., FIXED IND 330NH 4.5A 32 MOHM SMD, 1008 (2520 Metric), * 查看
DCV8W8P700M30LF DCV8W8P700M30LF Amphenol FCI, CONN D-SUB PLUG 8POS R/A SOLDER, -, * 查看
KJA0T13W8PNL KJA0T13W8PNL ITT Cannon, LLC, CONN RCPT HSNG MALE 8POS PNL MNT, -, * 查看
VI-25P-IX-S VI-25P-IX-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-33-18E-24.576000X
D# SIT8208AC-33-18E-24.576000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24.576MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-33-18E-24.576000X)
SIT8208AC-33-18E-24.576000X
D# 1473-SIT8208AC-33-18E-24.576000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.5760MHZ LVCMOS LV