购买 SIT8208AC-32-33E-74.176000X | SIT8208AC-32-33E-74.176000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-32-33E-74.176000X
SIT8208AC-32-33E-74.176000X
SIT8208AC-32-33E-74.176000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.3V, 7
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-32-33E-74.176000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-32-33E-74.176000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-32-33E-74.176000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-32-33E-74.176000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-32-33E-74.176000X?
BZD17C75P R3G BZD17C75P R3G Taiwan Semiconductor Corporation, DIODE, ZENER, 75V, 800MW, %, SUB, DO-219AB, * 查看
868-095 868-095 Littelfuse Inc., WIRESEAL 14-12GA F/FUSEHLDR BLUE, -, * 查看
SA56004HD,118 SA56004HD,118 NXP, SENSOR TEMPERATURE I2C/SMBUS 8SO, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
RNCF1206BTE1K58 RNCF1206BTE1K58 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 1.58K OHM 0.1% 1/3W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
ERJ-XGNJ131Y ERJ-XGNJ131Y Panasonic Electronic Components, RES SMD 130 OHM 5% 1/32W 01005, 01005 (0402 Metric), * 查看
CN1020A20G39SNY240 CN1020A20G39SNY240 Cinch Connectivity Solutions, CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP, -, * 查看
CTV07RQF-17-60SA CTV07RQF-17-60SA Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP, -, * 查看
D38999/26TJ4HB-LC D38999/26TJ4HB-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSNG MALE 56POS INLINE, -, * 查看
XC6221B45AMR-G XC6221B45AMR-G Torex Semiconductor Ltd, 200MA HIGH SPEED LDO REGULATOR, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-32-33E-74.176000X
D# SIT8208AC-32-33E-74.176000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.176MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-32-33E-74.176000X)
SIT8208AC-32-33E-74.176000X
D# 1473-SIT8208AC-32-33E-74.176000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.1760MHZ LVCMOS LV