购买 SIT8208AC-32-33E-33.333300Y | SIT8208AC-32-33E-33.333300Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-32-33E-33.333300Y
SIT8208AC-32-33E-33.333300Y
SIT8208AC-32-33E-33.333300Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.3V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-32-33E-33.333300Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-32-33E-33.333300Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-32-33E-33.333300Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-32-33E-33.333300Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-32-33E-33.333300Y?
SIT3821AC-2B2-25NE100.000000T SIT3821AC-2B2-25NE100.000000T SiTime, OSC XO 2.5V 100MHZ NC, 6-SMD, No Lead, * 查看
RN60C74R1DRE6 RN60C74R1DRE6 Vishay Dale, RES 74.1 OHM 1/4W .5% AXIAL, Axial, * 查看
M55342E08B82E5RWS M55342E08B82E5RWS Vishay Dale, RES SMD 82.5K OHM 1% 0.8W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
ERJ-PB6B6202V ERJ-PB6B6202V Panasonic Electronic Components, RES SMD 62K OHM 0.1% 1/4W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
IL-WX-28SB-VF-A1-B-E1000E IL-WX-28SB-VF-A1-B-E1000E JAE Electronics, CONN 28POS 0.8MM SMT, -, * 查看
VE-26J-IV-F3 VE-26J-IV-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W, Full Brick, * 查看
VI-25D-IV-F1 VI-25D-IV-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W, Full Brick, * 查看
VE-25Y-IY VE-25Y-IY Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W, Full Brick, * 查看
hotISL9001AIRNZ-T ISL9001AIRNZ-T Renesas Electronics America, IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8DFN, 8-VFDFN Exposed Pad, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-32-33E-33.333300Y
D# SIT8208AC-32-33E-33.333300Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-32-33E-33.333300Y)
SIT8208AC-32-33E-33.333300Y
D# 1473-SIT8208AC-32-33E-33.333300Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ LVCMOS LV