购买 SIT8208AC-32-28S-18.432000Y | SIT8208AC-32-28S-18.432000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-32-28S-18.432000Y
SIT8208AC-32-28S-18.432000Y
SIT8208AC-32-28S-18.432000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.8V, 1
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-32-28S-18.432000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-32-28S-18.432000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-32-28S-18.432000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-32-28S-18.432000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-32-28S-18.432000Y?
SIT8208AC-2F-25E-16.368000T SIT8208AC-2F-25E-16.368000T SiTime, -20 TO 70C, 3225, 10PPM, 2.5V, 1, -, * 查看
SIT1602BC-13-30E-24.000000G SIT1602BC-13-30E-24.000000G SiTime, -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 3.0V, 2, -, * 查看
199D686X96R3D1V1E3 199D686X96R3D1V1E3 Vishay Sprague, CAP TANT 68UF 6.3V 10% RADIAL, Radial, * 查看
hotTL1963A-25KTTR TL1963A-25KTTR Texas Instruments, IC REG LINEAR 2.5V 1.5A DDPAK, TO-263-6, D2Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA, * 查看
RLR07C1502GPRE6 RLR07C1502GPRE6 Vishay Dale, RES 15K OHM 2% 1/4W AXIAL, Axial, * 查看
RT0603BRB07619RL RT0603BRB07619RL Yageo, RES SMD 619 OHM 0.1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
5352457-1 5352457-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN RECEPT 110POS TYPE A VERT, -, * 查看
VE-2TM-MY-S VE-2TM-MY-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-32-28S-18.432000Y
D# SIT8208AC-32-28S-18.432000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 18.432MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-32-28S-18.432000Y)
SIT8208AC-32-28S-18.432000Y
D# 1473-SIT8208AC-32-28S-18.432000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 18.4320MHZ LVCMOS LV