购买 SIT8208AC-32-28E-33.333330X | SIT8208AC-32-28E-33.333330X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-32-28E-33.333330X
SIT8208AC-32-28E-33.333330X
SIT8208AC-32-28E-33.333330X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-32-28E-33.333330X Packaging
Insepction
SIT8208AC-32-28E-33.333330X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-32-28E-33.333330X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-32-28E-33.333330X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-32-28E-33.333330X?
MXO45HST-3C-25M0000 MXO45HST-3C-25M0000 CTS-Frequency Controls, OSC XO 25.000MHZ HCMOS TTL PIN, 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can), * 查看
SIT1602BC-22-28S-38.400000G SIT1602BC-22-28S-38.400000G SiTime, -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.8V, 3, -, * 查看
0805J0162P70BFR 0805J0162P70BFR Knowles Syfer, CAP CER 2.7PF 16V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
331100000 331100000 C&K, SWITCH THUMB DEC 0.1A 120V/28V, -, * 查看