购买 SIT8208AC-32-28E-12.800000Y | SIT8208AC-32-28E-12.800000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-32-28E-12.800000Y
SIT8208AC-32-28E-12.800000Y
SIT8208AC-32-28E-12.800000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.8V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-32-28E-12.800000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-32-28E-12.800000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-32-28E-12.800000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-32-28E-12.800000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-32-28E-12.800000Y?
SIT9002AI-13H33EK SIT9002AI-13H33EK SiTime, OSC PROG LVPECL 3.3V EN/DS 50PPM, 6-SMD, No Lead, * 查看
C320C823G3G5TA7301 C320C823G3G5TA7301 KEMET, CAP CER 0.082UF 25V C0G RADIAL, Radial, * 查看
1812J1000331KCT 1812J1000331KCT Knowles Syfer, CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
RNCF2512DTE160K RNCF2512DTE160K Stackpole Electronics Inc., RES SMD 160K OHM 0.5% 1/2W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
ERJ-14NF2371U ERJ-14NF2371U Panasonic Electronic Components, RES SMD 2.37K OHM 1% 1/2W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
YK3010303000G YK3010303000G Amphenol Anytek, CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.3", -, * 查看
813-S1-044-10-014101 813-S1-044-10-014101 Preci-Dip, CONN SPRING LOAD 44POS DUAL PCB, -, * 查看
XC6217B382MR-G XC6217B382MR-G Torex Semiconductor Ltd, 200MA HIGH SPEED "GREEN OPERATIO, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-32-28E-12.800000Y
D# SIT8208AC-32-28E-12.800000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 12.8MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-32-28E-12.800000Y)
SIT8208AC-32-28E-12.800000Y
D# 1473-SIT8208AC-32-28E-12.800000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 12.8000MHZ LVCMOS LV