购买 SIT8208AC-32-25E-66.666000X | SIT8208AC-32-25E-66.666000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-32-25E-66.666000X
SIT8208AC-32-25E-66.666000X
SIT8208AC-32-25E-66.666000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.5V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-32-25E-66.666000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-32-25E-66.666000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-32-25E-66.666000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-32-25E-66.666000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-32-25E-66.666000X?
416F36035ILR 416F36035ILR CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 36.000 MHZ 12PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
594D336X9025D2T 594D336X9025D2T Vishay Sprague, CAP TANT 33UF 25V 10% 2917, 2917 (7343 Metric), * 查看
C0805C221J3GAC7800 C0805C221J3GAC7800 KEMET, CAP CER 220PF 25V NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
hotHI5812KIB HI5812KIB Intersil, ADC 12BIT 50KSPS 1LSB 24-SOIC, 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
D55342E07B24E3MWS D55342E07B24E3MWS Vishay Dale, RES SMD 24.3K OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RBM30DCSN RBM30DCSN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.156, -, * 查看
GBM06DCBH-S189 GBM06DCBH-S189 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156, -, * 查看
ZWS305/JA ZWS305/JA TDK-Lambda Americas Inc., AC/DC CONVERTER 5V 30W, -, * 查看
VE-B71-MW-F2 VE-B71-MW-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W, Full Brick, * 查看
hotPTN78000HAH PTN78000HAH Texas Instruments, REG SW 11.85-22V 1.5A HORZ T/H, 5-DIP Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-32-25E-66.666000X
D# SIT8208AC-32-25E-66.666000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.666MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-32-25E-66.666000X)
SIT8208AC-32-25E-66.666000X
D# 1473-SIT8208AC-32-25E-66.666000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6660MHZ LVCMOS LV