购买 SIT8208AC-32-25E-12.288000T | SIT8208AC-32-25E-12.288000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-32-25E-12.288000T
SIT8208AC-32-25E-12.288000T
SIT8208AC-32-25E-12.288000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.5V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-32-25E-12.288000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-32-25E-12.288000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-32-25E-12.288000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-32-25E-12.288000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-32-25E-12.288000T?
JANTX1N4492 JANTX1N4492 Microsemi Corporation, DIODE ZENER 130V 1.5W DO41, DO-204AL, DO-41, Axial, * 查看
RN55D1622FR36 RN55D1622FR36 Vishay Dale, RES 16.2K OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
SFR2500002872FR500 SFR2500002872FR500 Vishay BC Components, RES 28.7K OHM 0.4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
AT0603CRD0782KL AT0603CRD0782KL Yageo, RES SMD 82K OHM 0.25% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
CRCW120611R3FKTA CRCW120611R3FKTA Vishay Dale, RES SMD 11.3 OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RMCF2010FT4K75 RMCF2010FT4K75 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 4.75K OHM 1% 3/4W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
583859-3 583859-3 TE Connectivity AMP Connectors, CONN CARDEDGE HSG 44POS .156 BLK, -, * 查看
R15P05S/P/R6.4 R15P05S/P/R6.4 Recom Power, CONV DC/DC 1W 15VIN 05VOUT, 7-SIP Module, 4 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-32-25E-12.288000T
D# SIT8208AC-32-25E-12.288000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 12.288MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-32-25E-12.288000T)
SIT8208AC-32-25E-12.288000T
D# 1473-SIT8208AC-32-25E-12.288000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS LV