购买 SIT8208AC-32-18S-19.200000X | SIT8208AC-32-18S-19.200000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-32-18S-19.200000X
SIT8208AC-32-18S-19.200000X
SIT8208AC-32-18S-19.200000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 1.8V, 1
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-32-18S-19.200000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-32-18S-19.200000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-32-18S-19.200000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-32-18S-19.200000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-32-18S-19.200000X?
ASTX-H12-B-19.680MHZ-T ASTX-H12-B-19.680MHZ-T Abracon LLC, OSC TCXO 19.68MHZ HCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
M39003/01-8359H M39003/01-8359H Vishay Sprague, CAP TANT 0.33UF 5% 100V AXIAL, Axial, * 查看
ELC-18E560L ELC-18E560L Panasonic Electronic Components, FIXED IND 56UH 3.8A 31 MOHM TH, Radial, * 查看
ESQT-120-02-L-D-331 ESQT-120-02-L-D-331 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
CLM-104-02-G-D-BE-TR CLM-104-02-G-D-BE-TR Samtec Inc., 1MM MICRO STRIPS, -, * 查看
D38999/24FE35JA D38999/24FE35JA Souriau, CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SCKT, -, * 查看
TVP00RL-15-15HN TVP00RL-15-15HN Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP, -, * 查看
ACT94MH35AA ACT94MH35AA TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSG MALE 100POS PNL MT, -, * 查看
DP1301-7R DP1301-7R Bel Power Solutions, DC/DC CONVERT 12V 16A, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-32-18S-19.200000X
D# SIT8208AC-32-18S-19.200000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 19.2MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-32-18S-19.200000X)
SIT8208AC-32-18S-19.200000X
D# 1473-SIT8208AC-32-18S-19.200000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 19.2000MHZ LVCMOS LV