购买 SIT8208AC-32-18E-74.176000T | SIT8208AC-32-18E-74.176000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-32-18E-74.176000T
SIT8208AC-32-18E-74.176000T
SIT8208AC-32-18E-74.176000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 1.8V, 7
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-32-18E-74.176000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-32-18E-74.176000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-32-18E-74.176000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-32-18E-74.176000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-32-18E-74.176000T?
DSC1103CI1-100.0000 DSC1103CI1-100.0000 Microchip Technology, OSC MEMS 100.000MHZ LVDS SMD, 6-SMD, No Lead, * 查看
353TB3C38CR 353TB3C38CR CTS-Frequency Controls, OSC SMD HCMOS VCXO 38.785MHZ 2.5, 6-SMD, No Lead, * 查看
VJ0603D180GLCAC VJ0603D180GLCAC Vishay Vitramon, CAP CER 18PF 200V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
SF4B-A10(V2) SF4B-A10(V2) Panasonic Industrial Automation Sales, LITE CURTAIN 10CH ARM/FOOT 390MM, -, * 查看
MCR18EZPF1243 MCR18EZPF1243 Rohm Semiconductor, RES SMD 124K OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
ESQT-120-03-L-D-325 ESQT-120-03-L-D-325 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
924217-32-35-I 924217-32-35-I 3M, CONN HEADER 35POS .100" GOLD, -, * 查看
NPS-1-BN-T4-SC NPS-1-BN-T4-SC ITT Cannon, LLC, CONN PANEL SOURCE THREADED 1POS, -, * 查看
GTCY06AF-36-3PW GTCY06AF-36-3PW Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG 6POS INLINE PIN, -, * 查看
VE-JNF-MZ-F1 VE-JNF-MZ-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 72V 25W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-32-18E-74.176000T
D# SIT8208AC-32-18E-74.176000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.176MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-32-18E-74.176000T)
SIT8208AC-32-18E-74.176000T
D# 1473-SIT8208AC-32-18E-74.176000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.1760MHZ LVCMOS LV