购买 SIT8208AC-31-33S-66.600000Y | SIT8208AC-31-33S-66.600000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-31-33S-66.600000Y
SIT8208AC-31-33S-66.600000Y
SIT8208AC-31-33S-66.600000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 3.3V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-31-33S-66.600000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-31-33S-66.600000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-31-33S-66.600000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-31-33S-66.600000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-31-33S-66.600000Y?
SIT1602BI-33-28E-33.000000Y SIT1602BI-33-28E-33.000000Y SiTime, -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.8V, 3, -, * 查看
N25Q256A13E1241E N25Q256A13E1241E Micron Technology Inc., IC FLASH 256MBIT 108MHZ 24TBGA, 24-TBGA, * 查看
162.6185.5406 162.6185.5406 Littelfuse Inc., FUSE AUTOMOTIVE 40A 32VDC BLADE, Blade, ATO/ATC, * 查看