购买 SIT8208AC-31-33S-16.369000X | SIT8208AC-31-33S-16.369000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-31-33S-16.369000X
SIT8208AC-31-33S-16.369000X
SIT8208AC-31-33S-16.369000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 3.3V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-31-33S-16.369000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-31-33S-16.369000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-31-33S-16.369000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-31-33S-16.369000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-31-33S-16.369000X?
1206Y1K20153JXR 1206Y1K20153JXR Knowles Syfer, CAP CER 0.015UF 1.2KV X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
V385LA40CPX2855 V385LA40CPX2855 Littelfuse Inc., VARISTOR 620V 10KA DISC 20MM, Disc 20mm, * 查看
A16L-TYM-12D-2 A16L-TYM-12D-2 Omron Automation and Safety, SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V, -, * 查看
RNCF1210BTE39R0 RNCF1210BTE39R0 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 39 OHM 0.1% 1/3W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
744773168 744773168 Wurth Electronics Inc., FIXED IND 68UH 560MA 1.117 OHM, Nonstandard, * 查看