购买 SIT8208AC-31-28S-66.660000Y | SIT8208AC-31-28S-66.660000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-31-28S-66.660000Y
SIT8208AC-31-28S-66.660000Y
SIT8208AC-31-28S-66.660000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.8V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-31-28S-66.660000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-31-28S-66.660000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-31-28S-66.660000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-31-28S-66.660000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-31-28S-66.660000Y?
1812J1K00271KDR 1812J1K00271KDR Knowles Syfer, CAP CER 270PF 1KV X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
LLG2D681MELZ35 LLG2D681MELZ35 Nichicon, CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
ELM 2-235 ELM 2-235 Bivar Inc., LED MT SR VERT, -, * 查看
RHC2512FT64R9 RHC2512FT64R9 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 64.9 OHM 1% 2W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
RT1210CRD071K8L RT1210CRD071K8L Yageo, RES SMD 1.8K OHM 0.25% 1/4W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
MS3474L24-31BW MS3474L24-31BW TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSG FMALE 31POS PNL MT, -, * 查看
VE-B51-IV-F3 VE-B51-IV-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W, Full Brick, * 查看
VE-B11-IX-F2 VE-B11-IX-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-31-28S-66.660000Y
D# SIT8208AC-31-28S-66.660000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-31-28S-66.660000Y)
SIT8208AC-31-28S-66.660000Y
D# 1473-SIT8208AC-31-28S-66.660000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ LVCMOS LV