购买 SIT8208AC-31-28S-33.300000X | SIT8208AC-31-28S-33.300000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-31-28S-33.300000X
SIT8208AC-31-28S-33.300000X
SIT8208AC-31-28S-33.300000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.8V, 3
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-31-28S-33.300000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-31-28S-33.300000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-31-28S-33.300000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-31-28S-33.300000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-31-28S-33.300000X?
SIT8208AC-21-18S-72.000000X SIT8208AC-21-18S-72.000000X SiTime, -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 1.8V, 7, -, * 查看
1808J0160125JDT 1808J0160125JDT Knowles Syfer, CAP CER 1.2UF 16V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
G3PB-425B-3-VD DC12-24 G3PB-425B-3-VD DC12-24 Omron Automation and Safety, RELAY SSR PHASE 200-400VAC 25A, SSR with Integrated Heat Sink, * 查看
WHB15RFE WHB15RFE Ohmite, RES 15 OHM 1W 1% AXIAL, Axial, * 查看
9T08052A8203DAHFT 9T08052A8203DAHFT Yageo, RES SMD 820K OHM 0.5% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CRG0805J8R2 CRG0805J8R2 TE Connectivity Passive Product, RES SMD 8.2 OHM 5% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
MS27505E21B35PC-LC MS27505E21B35PC-LC Souriau, CONN RCPT HSNG MALE 79POS PNL MT, -, * 查看
HBM12DSAN HBM12DSAN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-31-28S-33.300000X
D# SIT8208AC-31-28S-33.300000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-31-28S-33.300000X)
SIT8208AC-31-28S-33.300000X
D# 1473-SIT8208AC-31-28S-33.300000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3000MHZ LVCMOS LV