购买 SIT8208AC-31-28S-16.369000X | SIT8208AC-31-28S-16.369000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-31-28S-16.369000X
SIT8208AC-31-28S-16.369000X
SIT8208AC-31-28S-16.369000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.8V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-31-28S-16.369000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-31-28S-16.369000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-31-28S-16.369000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-31-28S-16.369000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-31-28S-16.369000X?
M39003/01-7184/TR M39003/01-7184/TR Vishay Sprague, CAP TANT 0.47UF 10% 50V AXIAL, Axial, * 查看
GRM1555C2A1R1CA01J GRM1555C2A1R1CA01J Murata, CAP CER 1.1PF 100V C0G/NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
ST-2-16 ST-2-16 Signal Transformer, XFRMR LAMINATED 1.1VA THRU HOLE, -, * 查看
hotAD8022AR AD8022AR Analog Devices Inc., IC OPAMP VFB 130MHZ 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
CR9380-ACA CR9380-ACA CR Magnetics Inc., SENSOR CURRENT SWITCH 100A SCR, Ring, 0.40" Dia, Wire Leads, * 查看
CW01045K00JE733 CW01045K00JE733 Vishay Dale, RES 45K OHM 13W 5% AXIAL, Axial, * 查看
CMF6540K200FHEK11 CMF6540K200FHEK11 Vishay Dale, RES 40.2K OHM 1.5W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RLR07C8201GPRE6 RLR07C8201GPRE6 Vishay Dale, RES 8.2K OHM 2% 1/4W AXIAL, Axial, * 查看
0550660000 0550660000 Weidmuller, CONN TERM BLK FEED THRU 2-12 AWG, -, * 查看
09185265914001 09185265914001 HARTING, CONN HEADER 26POS T/H GOLD, -, * 查看
D38999/26KG39HE-LC D38999/26KG39HE-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-31-28S-16.369000X
D# SIT8208AC-31-28S-16.369000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 16.369MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-31-28S-16.369000X)
SIT8208AC-31-28S-16.369000X
D# 1473-SIT8208AC-31-28S-16.369000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 16.3690MHZ LVCMOS LV