购买 SIT8208AC-31-28E-77.760000Y | SIT8208AC-31-28E-77.760000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-31-28E-77.760000Y
SIT8208AC-31-28E-77.760000Y
SIT8208AC-31-28E-77.760000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.8V, 7
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-31-28E-77.760000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-31-28E-77.760000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-31-28E-77.760000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-31-28E-77.760000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-31-28E-77.760000Y?
1111J2K01P50DQT 1111J2K01P50DQT Knowles Syfer, CAP CER 1.5PF 2000V C0G/NP0 1111, 1111 (2828 Metric), * 查看
CGA6M1X8R1E685K200AD CGA6M1X8R1E685K200AD TDK Corporation, CAP CER 6.8UF 25V X8R 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
IRFS9N60ATRL IRFS9N60ATRL Vishay Siliconix, MOSFET N-CH 600V 9.2A D2PAK, TO-263-3, D2Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB, * 查看
BLF3G22-30,135 BLF3G22-30,135 Ampleon USA Inc., RF FET LDMOS 65V 14DB SOT608A, SOT-608A, * 查看
ELM 4-330 ELM 4-330 Bivar Inc., LED MT SR VERT X 0.330" 3MM 2LD, -, * 查看