购买 SIT8208AC-31-25S-33.600000Y | SIT8208AC-31-25S-33.600000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-31-25S-33.600000Y
SIT8208AC-31-25S-33.600000Y
SIT8208AC-31-25S-33.600000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.5V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-31-25S-33.600000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-31-25S-33.600000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-31-25S-33.600000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-31-25S-33.600000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-31-25S-33.600000Y?
MKP1847610315P2 MKP1847610315P2 Vishay BC Components, CAP FILM 10UF 10% 310VAC RADIAL, Radial, * 查看
12103E684MAT2A 12103E684MAT2A AVX Corporation, CAP CER 0.68UF 25V Z5U 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
LMK325BJ335KD-T LMK325BJ335KD-T Taiyo Yuden, CAP CER 3.3UF 10V X5R 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
BTA212B-600D,118 BTA212B-600D,118 WeEn Semiconductors, TRIAC SENS GATE 600V 12A D2PAK, TO-263-3, D2Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB, * 查看
ZXTR1005PD8-13 ZXTR1005PD8-13 Diodes Incorporated, IC REG LIN 5V 42MA POWERDI5060-8, 8-PowerTDFN, * 查看
WWF2AJT150R WWF2AJT150R Stackpole Electronics Inc., RES 150 OHM 2.5W 5% AXIAL, Axial, * 查看
1812-222G 1812-222G API Delevan Inc., FIXED IND 2.2UH 535MA 700 MOHM, 2-SMD, * 查看
0387203226 0387203226 Molex, LLC, CONN BARRIER STRP 26CIRC 0.375", -, * 查看